17/11/2019

U 4. kolu Lige mladih u kategoriji kadeta Centar je izgubio od gradskog rivala i to u samoj završnici.

Naš tim sjajno je otvorio susret. Nakon 10 minuta igre Centar je imao +15 dozvolivši protivniku da postigne svega 3 poena 3:18.

U drugom kvartalu Jedinstvo je odigralo mnogo bolje i u tom periodu igre bili su bolji za 8 poena. Na poluvremenu u Sportskoj dvorani Nikoljac rezultat je glasio 24:30.

Nakon odmora nastavilo se u istom ritmu pa je pred odlučujućih 10 minuta igre domaćin stekao prednost 44:41.

U poslednjoj četvrtini Centar je preokrenuo rezultat ali na kraju uspio da izgubi dobijenu utakmicu. Na 27 sekundi do kraja naš tim je imao +1 i napad ali tu prednost nije sačuvao i Jedinstvo je slavilo rezultatom 59-56.

Jedinstvo – Centar 59 -56 (3:18, 21:12, 20:11, 15:15)